Blog eksperta

Profesjonalne urządzenia diagnostyczne w Auto Conrad

Budowa aut z roku na rok staje się bardziej skomplikowana. Nowoczesne samochody są coraz mniej awaryjne, jednak gdy już pojawi się problem techniczny, zwykle jest on poważny. Gdy w aucie dzieje się coś niepokojącego, to najważniejsze jest szybkie zlokalizowanie usterki. Gdyby nie profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz system lampek kontrolnych, które jako pierwsze sygnalizują kierowcy awarię, dochodzenie mechanika do źródła problemu zajęłoby wiele godzin. W serwisie samochodowym Auto Conrad trwa ono zaledwie kilka minut.

Serwis Skody i Opla w Warszawie – diagnostyka, naprawa i konserwacja samochodów

Mieszkający w Warszawie lub tylko przejeżdżający przez to miasto właściciele aut takich jak Opel, Skoda czy BMW, nie muszą jednak szukać serwisu specjalizującego się tylko i wyłącznie w naprawie pojazdów konkretnej marki. Nasi specjaliści obsługują każdą z nich. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń diagnostycznych jesteśmy niezwykle skuteczni w usuwaniu wszelkich awarii.  Jako serwis Skody w Warszawie zajmujemy się naprawą elektroniki, układów jezdnych czy klimatyzacji. Do naszego warsztatu zapraszamy także właścicieli Opli. Oni również mogą skorzystać z usługi diagnostyki, konserwacji urządzeń samochodowych i usuwania drobnych, jak i poważnych usterek. Jesteśmy niezwykle skutecznym warszawskim serwisem Opla, zarówno gdy chodzi o modele osobowe, jak i dostawcze sprzed lat oraz najnowsze.

ICOM Next 2016 – najnowsza technologia w warszawskim serwisie BMW

Nowoczesne technologie nie są jednak wykorzystywane tylko w budowie bezpiecznych i pięknych samochodów, ale także w produkcji urządzeń do ich diagnostyki. Dlatego nasz serwis BMW w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 133, zakupił urządzenie najnowszej generacji, czyli głowicę diagnostyczną ICOM Next 2016. Głowica ta, wykorzystywana w autoryzowanych serwisach BMW nie tylko w Warszawie, ale na całym świecie, łączy się z bazą danych centrali BMW. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz mechanik może błyskawicznie zdiagnozować źródło awarii, poznać pełną historię samochodu, ma także zdalne wsparcie techników niemieckiego koncernu BMW w Bawarii.

Zapraszamy właścicieli różnych aut, nie tylko Skody, Opla czy BMW do naszego profesjonalnego, warszawskiego serwisu także na przeglądy przed wyjazdem na urlop – sprawne auto to większe bezpieczeństwo pasażerów i innych użytkowników dróg.