Naprawa pojazdu hybrydowego

U nas wykonasz naprawę pojazdu hybrydowego

Zacznijmy od tego co to jest hybryda w pojeździe. Hybryda to pojazd, który ma w sobie połączony silnik spalinowy z silnikiem elektrycznym, który napędzany jest przez akumulatory.

Akumulatory hybrydowe są ładowane z automatu, czyli podczas jazdy oraz odzyskiwania energii podczas hamowania. W zwykłych pojazdach ta energia jest tracona i nie przynosi żadnych korzyści, a w pojazdach hybrydowych jest wykorzystywana do ładowania akumulatorów hybrydowych.

Musimy pamiętać, że samochody hybrydowe są zasilane bardzo wysokim napięciem – Każda czynność serwisowa powinna być wykonywana wyłącznie przez osoby z uprawnieniami do obsługi pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

Czy naprawy przy hybrydach różnią się od zwykłej naprawy?

Nie. Zawieszenie i układ kierowniczy, niczym się nie różnią przy naprawach. Również eksploatacja może przyczynić się do uszkodzeń elementów olejowo-gumowych oraz elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.

Największym atutem hybrydy jest ekologia i oszczędne spalanie. Dlatego coraz więcej klientów wybiera zakup pojazdu hybrydowego. Wielu użytkowników nie jest świadomych, że naprawę hybrydy można również wykonać w serwisie niezależnym. Taki serwis wykonasz w Auto – Conrad.

Do naprawy pojazdu hybrydowego, nasz serwis jest przygotowany dzięki specjalistycznym przyrządom i urządzeniom. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz szkolenia z obsługi pojazdów hybrydowych. U nas wykonasz naprawę pojazdu hybrydowego z zachowaniem jak największej ostrożności i dokładnością.

 

Przegląd okresowy samochodu hybrydowego

 

Przegląd okresowy hybrydy

 

Przegląd okresowy pojazdu hybrydowego

Na nas możesz polegać.

Auto Conrad zmienia się dla Was i patrzy w przyszłość – Zapraszamy.

Przegląd hybrydy

Przegląd samochodu hybrydowego

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem