O nas

Warsztat samochodowy Auto Conrad w Warszawie

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem

Serwis samochodowy Auto-Conrad rozpoczął działalność w 2003 roku. Wtedy to warsztat został przeniesiony ze skrzyżowania ulic Conrada i Powstańców Śląskich kilka przecznic dalej, na ulicę Sokratesa. Obecnie warsztat funkcjonuje przy ulicy Wólczyńskiej 133.

Naszą specjalizacją jest naprawa samochodów osobowych z Grupy VW: Volkswagen, AUDI oraz Skoda i Seat.

Jesteśmy serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług. Pracują u nas certyfikowani mechanicy i elektrycy samochodowi, którzy wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach z zakresu obsługiwanych przez nas marek np. z diagnostyki i naprawy układów klimatyzacji samochodowych.

Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt do weryfikacji usterek elektroniki komputerowej oraz najnowszej generacji urządzenia do geometrii wszystkich marek pojazdów.

Warsztat samochodowy Auto Conrad w Warszawie - wnętrze

Dbamy nie tylko o samochody, ale i o komfort naszych klientów. Oddajemy do Państwa dyspozycji poczekalnię, w której mogą się Państwo napić kawy czy herbaty mając auto „na oku” np. podczas wymiany sprzęgła czy wymiany rozrządu. Poczekalnia jest skonstruowana w modelu „akwarium”, które umożliwia ciągłą obserwację naprawy Państwa samochodu. Istnieje także możliwość pozostawienia samochodu do naprawy przez całą dobę na strzeżonym terenie warsztatu.

Zachęcamy do korzystania z usług serwisu także w zakresie innych marek, m.in. BMW i Opel oraz Renault czy Ford.

Warsztat samochodowy Auto Conrad w Warszawie - wnętrze 2