Bieżące naprawy

wymiana sprzęgła warszawaOprócz usług opisanych w poszczególnych działach nasz serwis z siedzibą w mieście Warszawa oferuje także szereg napraw dotyczących bieżących usterek. W tym naprawy silnika, zawieszenia, elektryki, tłumików, a także regulację cylinderków czy weryfikację usterek wskazywanych przez lampki ostrzegawcze na desce rozdzielczej.

Wymieniamy również paski klinowe, uszczelki głowicy i dekla zaworowego, termostaty. W zakresie usług oferowanych przez nasz warsztat samochodowy znajduje się ponadto wymiana sprzęgła, linek hamulca ręcznego i sprzęgła, siatek wydechu, świec zapłonowych, amortyzatorów, poduszek powietrznych, skrzyni biegów, manszet, sworzni wahacza, wahaczy przednich czy drążków kierowniczych. Bez względu na to, czy interesuje Państwa wymiana sprzęgła, naprawa silnika, wymiana rozrządu czy też inna usługa serwisowa, każde zlecenie zrealizujemy profesjonalnie i z dużą starannością.

Oferujemy także wymianę, weryfikację i zamontowanie alternatora. Alternator jest urządzeniem, które wytwarza prąd i ładuje akumulator. Rodzajów usterek jest wiele i praktycznie każda część może ulec uszkodzeniu. Jeżeli jest to możliwe, najpierw wykonujemy regenerację alternatora. W naszym serwisie naprawiamy skrzynie biegów, zarówno manualne, jak i automatyczne oraz diagnozujemy usterki mechanizmu wycieraczek. Wskazujemy przyczyny, naprawiamy sterowniki lub silniki.

Nasi mechanicy wykryją i naprawią każdą nieprawidłowość w Twoim samochodzie.

Zapraszamy! Warszawa, ul. Wólczyńska 133 to nasz adres.

Profesjonalne czyszczenie układu dolotowego i wtryskowego w silnikach TSI, GDI, TDI

więcej...

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem