Profesjonalny serwis Skody w Warszawie

Pracownik serwisu Skody w Warszawie

Skoda to prestiżowa marka samochodów z ponad 120-letnią tradycją. Auta pod tym logiem cieszą się niezwykłą popularnością. Na polskich ulicach, również w Warszawie, bardzo często możemy spotkać auta pod znakiem Skody. Nic dziwnego – Skoda może pochwalić się nie tylko długą historią, która odegrała znaczącą rolę w motoryzacji, ale również produkcją wysokiej jakości samochodów. Marka wprowadziła na rynek wiele modeli aut, cenionych za swoją praktyczność  oraz dobry design, zgodnie z naczelnym mottem „Simply Clever”.

Żaden samochód nie jest niezawodny, natomiast każdy wymaga należytej troski oraz odpowiedniej pielęgnacji. Wszystkich miłośników Skody, którzy szukają profesjonalnego warsztatu w Warszawie, zapraszamy od naszego serwisu. Nawet największe i najpoważniejsze usterki nie stanowią dla nas żadnego problemu.  Nasz zespół gwarantuje szybką naprawę w krótkim czasie.

Auto-Conrad – Twój serwis w Warszawie

Nasz serwis samochodowy położony jest w dogodnym miejscu Warszawy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie, z należytą dokładnością oraz z dotrzymaniem ustalonych terminów. Specjalizujemy  się w naprawie samochodów osobowych i dostawczych marki Skoda. Wykonujemy również profesjonalny serwis samochodów marki m.in.: Audi, BMW, Ford, Opel, Renault,Volkswagen.

Przeglądy oraz naprawy wykonane w naszym serwisie w pojazdach grupy VW (VW, Audi, Seat, Skoda) oraz BMW są ewidencjonowane w bazie VW Group oraz BMW.

Nasz serwis to zespół wykwalifikowanych mechaników i elektryków samochodowych, którzy kompleksowo zajmą się Twoim samochodem. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz szkolą umiejętności techniczne. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Oddając swoje auto do naszego serwisu w Warszawie, możesz mieć pewność, że jest ono w dobrych rękach!

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Wykonujemy szereg napraw samochodowych. Wykonujemy miedzy innymi usługi w zakresie:

  • Przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Napraw mechanicznych (m.in. naprawy układu hamulcowego, układu rozrządu, naprawy zawieszenia, wymiany sprzęgła)
  • Napraw elektroniki samochodowej
  • Napraw i kontroli geometrii kół
  • Przeglądu i naprawy klimatyzacji, napełnianie oraz ozonowanie
  • Wymiany oleju w skrzyniach automatycznych DSG

Zapraszamy do naszego serwisu Skody w Warszawie. Masz pytanie odnośnie naprawy?

Skontaktuj się z nami!!!

NOWOŚĆ

Profesjonalne czyszczenie parownika układu klimatyzacji

więcej...


Profesjonalne czyszczenie układu dolotowego i wtryskowego w silnikach TSI, GDI, TDI

więcej...


Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem