Profesjonalny serwis Volkswagen w Warszawie

Serwis Volkswagena w Warszawie

Serwis samochodowy Auto-Conrad tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży usług serwisowych. Wyspecjalizowaliśmy się w naprawianiu pojazdów marki VW. Volkswagen to auta często wybierane przez kierowców, dlatego poznaliśmy te samochody na wylot i żadna usterka nie stanowi dla nas problemu. Staramy się w jak najkrótszym czasie poznać nawet najnowsze modele i technologie marki VW. Jako profesjonalny serwis Volkswagena w Warszawie oferujemy pełen wachlarz usług naprawczych, m.in. serwis klimatyzacji samochodowych,wymiany sprzęgła, wymiany rozrządu itd. Nasz serwis zajmuje się usuwaniem usterek we wszystkich modelach VW.

Naprawiamy:

  • miejskie auta Volkswagena – Fox i Polo
  • większe modele, typu Golf, Bora i Passat
  • modele rodzinne VW, np. Touran
  • limuzyny Phaeton
  • samochody terenowe Touareg i Tiguan
  • samochody dostawcze, takie jak Caddy

Do naprawy samochodów marki VW używamy najlepszej jakości sprzętu, aby efekty naszej pracy utrzymywały się jak najdłużej. Zapraszamy wszystkich kierowców z Warszawy i okolic, którzy chcą zadbać o swoje auto kompleksowo i cieszyć się swoim pojazdem przez długie lata. W ramach naszych usług leży także naprawa samochodów marki Audi, Skoda, OpelFordRenault.

Serwis VW dla wymagających

Przeglądy oraz naprawy wykonane w naszym serwisie w pojazdach grupy VW (VW, Audi, Seat, Skoda) oraz BMW są ewidencjonowane w bazie VW Group oraz BMW.

serwis vw warszawa

Nasz serwis Volkswagena każde zlecenie realizuje z zaangażowaniem i troską o detale. Miastem, wokół którego koncentruje się nasza działalność jest Warszawa. Jako jeden z niewielu warsztatów w Warszawie, zdajemy sobie sprawę, że utrzymywanie się na wysokim poziomie względem firm konkurencyjnych, wymaga od nas ciągłego rozwijania umiejętności oraz dbania o najlepszą jakość usług. Ta myśl towarzyszy nam podczas szkoleń i kursów, dotyczących marki VW. Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Jesteśmy ukierunkowani na samodoskonalenie oraz świadczenie usług na poziomie w pełni satysfakcjonującym odbiorcę. Poza bogatą ofertą usług serwisowych, serwis VW zapewnia też fachowe i rzetelne doradztwo w sprawach związanych z prawidłową eksploatacją i ochroną samochodów marki Volkswagen. Jeśli cenisz profesjonalizm i chcesz, aby Twoje auto znalazło się w rękach specjalistów, odwiedź nasz serwis w Warszawie.

NOWOŚĆ

Profesjonalne czyszczenie parownika układu klimatyzacji

więcej...


Profesjonalne czyszczenie układu dolotowego i wtryskowego w silnikach TSI, GDI, TDI

więcej...


Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem