Serwis BMW, któremu możesz zaufać

Certyfikat BMW 2022

 

Certyfikat BMW 2021

CERTYFIKAT
AUTO-CONRAD SP. Z O.O.

Autoryzowany Dealer BMW Inchcape Warszawa potwierdza, że ww. firma jest Oficjalnym Partnerem w zakresie dystrybucji oryginalnych części zamiennych BMW w roku 2022 i 2021.

 

Serwis BMW w Warszawie

Marka BMW przez wielu uważana jest za elitarną. Właściciele BMW przykładają często dużą wagę do pielęgnacji i serwisu ich aut. Każdemu kierowcy samochodu marki BMW proponujemy naszą pomoc w naprawie. Jesteśmy serwisem BMW, który stara się, aby wykonywane usługi były wykonywane jak najwyższej jakości. Zapewniamy niezawodną obsługę w zakresie serwisowania pojazdów BMW. Właściciele samochodów marki BMW, korzystający z oferty naszego serwisu, otrzymują najwyższą jakość usług w możliwie najniższej cenie. Dzięki wieloletniej praktyce, specjalistycznej wiedzy i zapleczu technicznemu najnowszej generacji, nasz serwis BMW jest w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Zdiagnozujemy i naprawimy każdą nieprawidłowość dowolnego układu w Twoim samochodzie, bez względu na rocznik i stan techniczny pojazdu. W naszym serwisie zajmujemy się wszystkimi wersjami samochodów bawarskiej marki: hatchbackami serii 1, limuzynami serii 3, 5 i 7, modelami sportowymi M3 i M5, autami terenowymi BMW X3 i X5 oraz SUV X6. Serwis BMW kieruje swoją ofertę głównie do klientów z Warszawy i okolicznych miejscowości.

Serwis ludzi odpowiedzialnych

Przeglądy oraz naprawy wykonane w naszym serwisie w pojazdach grupy VW (VW, Audi, Seat, Skoda) oraz BMW są ewidencjonowane w bazie VW Group oraz BMW.

Zdajemy sobie sprawę, że skuteczna i prawidłowa naprawa wiąże się nie tylko z dłuższym życiem samochodu, ale także z bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów. Mając to na uwadze używamy najlepszej jakości materiałów i zawsze upewniamy się, że prawidłowo zdiagnozowaliśmy problem.  Czujemy się odpowiedzialni za wykonywane przez nas naprawy, co wyróżnia nas na rynku w Warszawie. Oferujemy szeroki wachlarz usług z dziedziny naprawy samochodów osobowych i dostawczych, m.in. wymianę sprzęgła, wymianę rozrządu czy serwis klimatyzacji samochodowej. Jesteśmy zespołem certyfikowanych mechaników i elektryków samochodowych specjalizujących się w naprawie aut różnych marek, np. Renault, Volkswagen czy Audi. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa. Starannie dobrana kadra serwisu Auto-Conrad to nie tylko znakomici fachowcy z bogatym bagażem doświadczeń zawodowych, ale przede wszystkim wielcy pasjonaci motoryzacji.

NOWOŚĆ

Profesjonalne czyszczenie parownika układu klimatyzacji

więcej...


Profesjonalne czyszczenie układu dolotowego i wtryskowego w silnikach TSI, GDI, TDI

więcej...


Key Reader dla BMW już dostępny w Auto-Conrad

Key Reader dla BMW Źródło: http://www.bmw.pl/We wszystkich modelach BMW, produkowanych po 2000 roku, podstawowe informacje na temat pojazdu zapisywane są w pamięci kluczyka. Aby je odczytać w najszybszy sposób, wystarczy użyć Key Readera, dedykowanego urządzenia marki BMW, służącego do odczytu danych. Takie rozwiązanie pozwala skrócić czas trwania serwisu, a także uniknąć ryzyka błędu, wynikającego z niewłaściwego przesyłu danych. Zapraszamy właścicieli samochodów marki BMW do serwisu Auto-Conrad, gdzie korzystając z urządzenia Key Reader, oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę najwyższej jakości.

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem