Certyfikowany serwis klimatyzacji samochodowej

Czysta i sprawna klimatyzacja zapewnia nie tylko chłód w samochodzie, czyste szyby i dobre samopoczucie użytkowników auta, ale musi być także bezpieczna dla środowiska. Stosowane w niej środki zubażają warstwę ozonową chroniącą nas przed nadmiernym promieniowaniem UV, które jest szkodliwe dla żywych organizmów. Klimatyzacja samochodowa powinna być serwisowana przez osoby z kwalifikacjami i posługujące się nowoczesnymi narzędziami specjalistycznymi.

Serwisanci z certyfikatem InterCars

Szkodliwe F-gazy znajdują się w wielu urządzeniach chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Jakikolwiek ich wyciek jest niekorzystny dla warstwy ozonowej, dlatego kontakt z takimi urządzeniami  mogą mieć jedynie osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, które po odbyciu szkolenia otrzymały odpowiedni certyfikat. Pracownicy warszawskiego serwisu klimatyzacji samochodowej Auto-Conrad odbyli  szkolenie w zakresie odzysku substancji kontrolowanych lub fluorowanych gazów cieplarnianych z samochodowych systemów klimatyzacji. Szkolenie odbyło się w firmie InterCars, która posiada odpowiednie uprawnienia i znajduje się w ministerialnym rejestrze. Na mocy ustawy z dnia 15 maja 2015 r. żadna firma bez certyfikatu nie ma prawa do wykonywania napraw i serwisowania klimatyzacji.

Skorzystaj z usług serwisu klimatyzacji samochodowej w Warszawie

Serwis klimatyzacji samochodowej Auto-Conrad w Warszawie posiada wymagane przez ustawę uprawnienia oraz certyfikat. Również pracownicy serwisu klimatyzacji samochodowej w naszym warszawskim zakładzie zobowiązani są do prowadzenia odpowiedniej dokumentacji związanej z serwisowaniem urządzeń chłodzących w autach. Wszelkie naprawy klimatyzacji samochodowej muszą być wykonane przez osobę, która zna doskonale  budowę, sposób działania elementów urządzenia i może zapobiegać wyciekom oraz ulatnianiu się czynnika chłodniczego. Dzięki wspomnianemu szkoleniu, każdy klient serwisu klimatyzacji samochodowej w Auto-Conrad w Warszawie może być pewien, że jego auto jest obsługiwane przez profesjonalistę z odpowiednimi uprawnieniami.

Serwis klimatyzacji samochodowej Auto-Conrad w Warszawie z wyjątkowym zaangażowaniem obsługuje swoich klientów i jednocześnie jest zwolennikiem ochrony środowiska.

Profesjonalne czyszczenie układu dolotowego i wtryskowego w silnikach TSI, GDI, TDI

więcej...

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem