Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów

Automatyczne skrzynie biegów, ze względu na swoją charakterystykę pracy, wymagają oleju o bardzo wysokiej jakości i dokładnie określonych parametrach technicznych. Zaufaj naszemu serwisowi, gdzie zadbamy o Twoją skrzynie biegów – Olej ATF ma nie tylko chronić skrzynię, ale jest jednym z głównych elementów odpowiedzialnych za pracę całego mechanizmu.

Wielu producentów aut nie przewiduje wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów w obsłudze serwisowej, w związku z czym duża część serwisów ASO nie ma takiej usługi w swoim ofercie.

Nasza firma jest partnerem firmy Ravenol, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji doskonałej jakości oleju ATF do automatycznych skrzyń biegów. Produkty spełniają normy wszystkich czołowych producentów automatycznych skrzyń biegów.

Podsumowując olej w automatycznej skrzyni biegów należy wymieniać. Spowoduje to jej dłuższą bezawaryjną pracę. Nasz serwis zaleca wymianę oleju w automatycznej skrzyni biegów co min 40 tyś km.

Dokonując w naszym serwisie usługi z produktami renomowanej niemieckiej firmy Ravenol w znaczny sposób może obniżyć koszt usługi od serwisu w ASO jednocześnie dając pewność jakości produktu.

Podczas wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów oferujemy płukanie skrzyni biegów, jeśli zajdzie konieczność.

Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego w celu przedstawienia oferty przeglądu Państwa skrzyni biegów.

Zaufaj fachowcom!

 

Ravenol

 

Dla naszych klientów zapewniamy duży komfortowy parking
z całodobową ochroną i stałym monitoringiem